Yenişehir Sağlık Merkezi olarak Evde Sağlık Hizmetimiz, tüm hastalarımızın ev ortamında rahat bir şekilde tedavi edildiği hizmetimizdir. Bu hizmetten yararlanmak için iletişim bölümünden bizlere ulaşıp hastamızın durumuyla ilgili bilgi verip evde tedavi talep edebilirsiniz. Hizmet bölgelerimize uzman kadromuz 7/24 hızlı bir şekilde hizmet vermektir.
Sizlerin sağlığı açısından çok büyük önem taşıyan evde tedavi hizmetleri herkesin ihtiyacı olabileceği gibi yaşlı ve engelli hastlarımızın özellikle ihtiyacı olan bir hizmettir.
Yenişehir Sağlık Merkezi, Evde Sağlık Hizmeti ücretleri, hastanın durumuna kullanılacak ilaca göre belirlenmektedir. İletişime geçtiğinizde bize hasta ile ilgili detaylı bilgi vermeniz gerekmektedir. Özel ilaç veya ekipman gerekliyse uzmanlarımız yanlarında getirmeleri gerekmektedir. Evde Sağlık Hizmetimiz, hasta ile sağlık çalışanlarını evde buluşturan bir sağlık hizmetidir. Bu hizmetimizle sürekli olarak ev dışına çıkamayacak olan hastalar, evde tedavi hizmeti almaktadır. Bu hizmetin ile yatağa bağlı, hareket şansı kısıtlı, bir engeli olan ya da ağır hastalık geçiren kişilerin tedavisine evde devam edebilmektir. Evde tedavi hizmetleri ayrıca yaşlıların da kendi evlerinde tedavi olmalarını sağlamaktadır. Bu şekilde tüm hastalar, sürekli olarak hastaneye gidip gelme derdinden kurtulmakta ve yaşam kaliteleri de ciddi oranda yükselmektedir.